Montessori yatak Serisi

montessori oda takımları modelleri

Montessori yatak Ankara

Montessori karyola ankara yeni bir ebeveyn olun, ister çocuğunuzun yatak odasında yaratıcı bir geçiş yapmak istiyorsanız, Montessori tarzı bir yatak harika bir seçenektir. Montessori yöntemi özünde, her yaştan çocukları yaratıcılıklarını, hayal güçlerini ve bağımsızlıklarını kullanan aktivitelere katılmaya teşvik eder. Dahası, çocuklarınız yüksek düzeyde duygusal zeka ve güven geliştirebilir. Bu yöntemi uygulamanın en kolay yollarından biri yatak odasında yer yatağı kullanmaktır. Çocuğunuza bir zemin yatağı sağlayarak, odayı açık, etkileşimli bir ortamda kendi göz hizasından keşfedebilirler. Önünüzde, sadece şık olmayan, aynı zamanda kitaplıklar, sanat yazıları ve çok sayıda hareketlilik gibi çok sayıda eğlenceli ekstra avantaj sunan birkaç Montessori zemin yatağı var.

Yeni yürümeye başlayan çocukların yaklaşık altı dakika bir oyuncakla ilgilenme yolları vardır. Bilirsiniz, yeterince kısa, böylece duş almak, bir e-postayı yanıtlamak veya akşam yemeği hazırlamak için vaktiniz olmaz. Bu yüzden Montessori oyuncaklarına takıntılıyım (diğer bir deyişle serbest oyun, keşif ve öğrenmeyi teşvik eden her şey). Montessori oyuncakları, yanan ve çok fazla pil alan oyuncaklarla oynamak yerine çocukların beyinlerini harekete geçirir,

Montessori yatak modelleri

montessori çözmelerine yardımcı olun ve onları daha uzun süre eğlendirin. Küçükler, renkleri sıralamaktan boncukları yaymaya, plastik bir öğle yemeği hazırlamaya ve evin etrafındaki şeyleri tamir ediyormuş gibi davranmaya kadar, bu oyuncakların hayal güçlerini harekete geçirme biçimini sevecekler. Belki sonunda o duşu alırsın anne!

BUNLAR DA ILGINIZI CEKEBILIR

1 Yorum

Bir cevap yazın