Montessori yatak Ankara

Montessori yatak Ankara

Ankara montessori yatak

Bugünün gönderisinin tamamı sıcak bir konuyla ilgili: yürümeye başlayan çocuklar için yer yatakları Ankara montessori karyola modelleri Tüm ebeveynlerin ortak bir yanı vardır. Beşikten “büyük çocuk” yatağına kaçınılmaz geçiş! Bazı insanlar erken başlar ve bebek için yer yatağı kullanır. Bunu yapın ya da biraz daha büyüyene kadar bekleyin, Montessori yönteminin birçok faydası vardır. Kısacası, yer yatağının çocukların bağımsızlıklarını geliştirmelerine ve uyku hijyeni söz konusu olduğunda doğal ipuçlarını takip etmelerine izin verdiği düşünülmektedir.

ankara montessori modelleri yataklar veya çocuk zemin yatakları, İtalyan doktor ve eğitimci Maria Montessori tarafından yaratılan bir konsepttir. Montessori yöntemi, bir çocuğun hazır bir ortamda kendi öğrenimini başlatma konusunda doğuştan gelen yeteneğine odaklanır. Yer yatağı aynı zamanda bir çocuğun hareket özgürlüğünü de destekler. Çocuklar kapalı değil. Hareket etmekte ve yatağa girip çıkmakta özgürler.

BUNLAR DA ILGINIZI CEKEBILIR

1 Yorum

  1. bebekom says:

    Montessori yatak Küçük fasulye sırığımız yıl sonuna kadar ikincisini kesinlikle aşacağından, doğrudan ikiz yatağa gitmeye karar verdik (yürümeye başlayan çocuk boyuna değil). Ancak, kapsamlı Google aramalarından sonra öğrendiğimiz gibi, süper düşük ikiz yatak çerçeveleri gerçekten de nadir bulunan bir üründür. Böylece DIY minimalist Montessori yatak projemiz doğdu. Zaman bizim tarafımızda değildi. Geceler sinir bozucuydu ve Noel tatili boyunca hem yatağı inşa etmeye hem de Plumblossom’u ona geçirmeye kararlıydık (yeni keşfettiği gece özgürlüğünün bizim için uyumak olmaması durumunda). Bu hiçbir şekilde ince ahşap işçiliğinin tasarımcı kalitesinde bir örneği olamazdı – bir şeyi hızlı bir şekilde bir araya getirmemiz gerekiyordu.

Bir cevap yazın