Montessori Karyola

montessori-karyola

Montessori karyolalar

Yine de yataktan tek başına kalkamazdı karyola modelleri ve fiyatları oturdu ve onları istedi. Böylece birkaç ay sonra bir gecede de kullanmaya başladılar. Samantha odada onunla yatıyor çünkü şimdilik ihtiyacı olan buydu. Onu yalnız uyutmaya çalıştılar ama endişesi vardı. Hazır olduğunda onu tek başına uykuya geçirebileceklerini bildiğini söylüyor. “İnsanlar çocukların kalkıp oyun oynayacağından endişeleniyorlar ama yapmıyorlar.

 Yatağının uyku için olduğunu anlıyor. Uyandığında, uykuya dalmak için biraz okşama ihtiyacı var. Beşik çok büyük bir savaş alanıydı, hiç çalışmıyordu. Bu onun için çok daha rahatlatıcı oldu. ” Sonunda, oğullarının onlara ne anlatmaya çalıştığını aylarca anlamaya çalıştıktan sonra, Booths aileleri için işe yarayan bir çözüm buldu. Montessori tarzı bir yer yatağı her aileye uygun olmasa

Montessori ebatları

90×190 ebatlı 100×200 ve 120×200 karyolalar fiyatları da ve birkaç yeni ebeveyn bu ebeveynlik tarzını öğrendikten sonra beşiği kayıt defterinden kaldıracak olsa da, bazı doğal bir değeri var. Bu yöntemle çocuklar güçlenir. Özerkliklerini genç yaşta keşfederler ve bu da kendine güvenen yetişkinler yaratır. Montessori ebeveynleri, çocuklara nerede uyuyacaklarını seçmenin saygılı olduğunu düşünüyor.

BUNLAR DA ILGINIZI CEKEBILIR

Bir cevap yazın