Bebek odaları

bebek-odaları

Bebek odası modelleri

Bebek odaları Pinterest’teki her kreşin merkezi olan en temel bebek eşyası. Uyumlu beşik-şifoniyer-değiştirici setleri binlerce dolara satılıyor; Facebook Marketplace’de kullanılan setler için mücadele ediliyor. Bir beşik satın almak, her yeni ebeveyn için kaçınılmaz bir sonuç gibi görünse de, bazı aileler bunları tamamen terk ediyor. Yenidoğanlarını veya bebeklerini, kendi seviyelerinde her şeye erişilebilen, çocuk güvenli bir odaya yerleştirirler. Bunun gibi daha Noel’de yeni anne ve bebek Yorgun, Aç ve Bunalmış Yeni Anneler İçin En Tatlı 30 Tatil Hediyesi Uzmanlar, yeni yürümeye başlayan bir çocuğun çok fazla uyumasının nadir olduğunu söylüyor, ancak bir soruna işaret edebilecek bazı işaretler var.

Çocuğunuz Sıradan Bir Uyuyan Güzel ise, İşte Bilmeniz Gerekenler yorgun anne ve bebek Uzmanlara Göre Bebeğinizi Daha Erken Nasıl Uyutabilirsiniz? Asya yürümeye başlayan çocuk kız yemek yemek İşte Bebeğinizin Geceleri Daha İyi Uyumasını Sağlayabilecek 5 Yiyecek Ebeveynler Ne Hakkında Konuşuyor – Doğrudan Gelen Kutunuza Teslim Edilir Bu uygulama bazı yeni ebeveynlere kalp çarpıntısı verebilir,

Bebek odası modelleri

küçük, kıvrımlı bir bebeğin odalarının etrafında göç ettiğini hayal etse de, aslında Montessori’nin çocuk yetiştirme ve eğitim yönteminde yaygın bir uygulamadır. İtalyan doktor, öğretmen ve yenilikçi Maria Montessori, çocukların kendi dünyalarını doğal olarak öğrenme yöntemlerine dayanarak ebeveynlik tekniklerini geliştirdi ve 1907’de Roma’da dünyanın ilk Montessori okulunu açtı. Ancak “çocuk merkezli” yaklaşım okuldan önce başlar ve teknikleri artık ebeveynliğin tüm seviyelerine uygulanmaktadır. Yöntemin destekçileri, çocukların ihtiyaç duydukları her şeye – atıştırmalıklardan ve içeceklerden kıyafetlere ve oyuncaklara – kesinlikle ulaşabilmeleri gerektiğini ve eğer yatağına girip çıkmak istiyorlarsa bunu yapabilmeleri gerektiğini iddia ediyorlar. Bu nedenle bir beşik genellikle Montessori’den etkilenen ebeveynler tarafından kullanılmaz. Hatta sanat eseri, yetişkinler için eğlenceli bir yüksekliğe asılmak yerine, göz hizasında olmalıdır.

BUNLAR DA ILGINIZI CEKEBILIR

Bir cevap yazın